Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Wystartuj w Czteroetapowym Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Serdecznie zapraszamy do Zamościa na XXXIV edycję Czteroetapowego Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny, który odbędzie się w dniach od 30 sierpnia do 2 września.
Wystartuj w Czteroetapowym Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Autor: Fot. OSiR Zamosć

Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny to wydarzenie legenda, bo o biegu mówi się na całym świecie. Jest to wyjątkowe wydarzenie ponieważ w tej imprezie biorą udział nie tylko biegacze, ale także rolkarze, osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach tzw. handbikeach oraz osoby niedowidzące i niewidome. Cały bieg liczy 100 km, ale każdy z zawodników może wybrać sobie odpowiednią trasę do pokonania. Bieg słynie przede wszystkim z historii ponieważ oddaje hołd Dzieciom Zamojszczyzny, których tragiczny los łączy się z naszym regionem.

POSŁUCHAJ

Bieg co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a wszystko to za sprawą towarzyszących atrakcji.
POSŁUCHAJ

Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny jak sama nazwa wskazuje każdego dnia poprowadzi inną trasą.
POSŁUCHAJ

Magdalena Magryta dodała, że zawodnicy sklasyfikowani zostaną na poszczególne kategorie.
POSŁUCHAJ

Na jakich zasadach przyjmowane są zapisy na to wydarzenie?
POSŁUCHAJ

Co wchodzi w skład pakietu startowego?
POSŁUCHAJ

W ostatnim dniu biegu w sobotę (2.09) zorganizowane zostaną biegi dla dzieci i młodzieży, którzy podobnie jak dorośli będą mogli sprawdzić swoją kondycję.
POSŁUCHAJ

Ambasadorem tegorocznego biegu została znana wszystkim w naszym regionie Aleksandra Jakubczak.
POSŁUCHAJ

Bieg będzie objęty Patronatem Honorowym przedstawicieli władz miejskich i centralnych. Wszystkie informacje dotyczące biegu i wydarzeń towarzyszących są udostępniane na stronie internetowej: kliknij oraz na fanpage'u facebook'owym OSiR Zamość.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa