Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama VINCCI Polska

Wystartuj w Czteroetapowym Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Serdecznie zapraszamy do Zamościa na XXXIV edycję Czteroetapowego Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny, który odbędzie się w dniach od 30 sierpnia do 2 września.
Wystartuj w Czteroetapowym Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Autor: Fot. OSiR Zamosć

Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny to wydarzenie legenda, bo o biegu mówi się na całym świecie. Jest to wyjątkowe wydarzenie ponieważ w tej imprezie biorą udział nie tylko biegacze, ale także rolkarze, osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach tzw. handbikeach oraz osoby niedowidzące i niewidome. Cały bieg liczy 100 km, ale każdy z zawodników może wybrać sobie odpowiednią trasę do pokonania. Bieg słynie przede wszystkim z historii ponieważ oddaje hołd Dzieciom Zamojszczyzny, których tragiczny los łączy się z naszym regionem.

POSŁUCHAJ

Bieg co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a wszystko to za sprawą towarzyszących atrakcji.
POSŁUCHAJ

Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny jak sama nazwa wskazuje każdego dnia poprowadzi inną trasą.
POSŁUCHAJ

Magdalena Magryta dodała, że zawodnicy sklasyfikowani zostaną na poszczególne kategorie.
POSŁUCHAJ

Na jakich zasadach przyjmowane są zapisy na to wydarzenie?
POSŁUCHAJ

Co wchodzi w skład pakietu startowego?
POSŁUCHAJ

W ostatnim dniu biegu w sobotę (2.09) zorganizowane zostaną biegi dla dzieci i młodzieży, którzy podobnie jak dorośli będą mogli sprawdzić swoją kondycję.
POSŁUCHAJ

Ambasadorem tegorocznego biegu została znana wszystkim w naszym regionie Aleksandra Jakubczak.
POSŁUCHAJ

Bieg będzie objęty Patronatem Honorowym przedstawicieli władz miejskich i centralnych. Wszystkie informacje dotyczące biegu i wydarzeń towarzyszących są udostępniane na stronie internetowej: kliknij oraz na fanpage'u facebook'owym OSiR Zamość.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcjiAutor komentarza: HkdTreść komentarza: Wow, jestem na żywieniu pozajelitowym od dwóch lat, dobrze że taka poradnia będzie bliżejData dodania komentarza: 20.03.2024, 20:42Źródło komentarza: Otwarcie Pracowni Żywienia Pozajelitowego w ZamościuAutor komentarza: Maria CybulskaTreść komentarza: Jak przyjemnie było wysłuchać wypowiedzi wszystkich rozmówców Piękna historia mojej rodzinnej miejscowości oraz życia parafii i tradycji jakie są kultywowane Lubię tam wracać zawszeData dodania komentarza: 11.03.2024, 17:11Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w Parafii Jeziernia