Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:18
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

To było dobre ściganie.....

Na tydzień przed Pucharem Polski na torze we Wrocławiu, a trzy tygodnie przed Torowymi Mistrzostwami Polski (09-11.05) do rozegrania na torze w Tomaszowie Lubelskim klub sportowy TUKS RST Roztocze postanowił rozegrać czwarte w tym roku zawody w ramach XXXIII Grand Prix Puchar Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski Wojciecha Żukowskiego.
To było dobre ściganie.....

W sobotę (20.05) dosłownie ,,wstrzeliwując „ się w lukę pogodową na torze RSS Arena Roztocze rozegrano zawody we wrotkarstwie szybkim. Klasyfikacja końcowa zawodów była w wieloboju po trzech konkurencjach : 200 m na czas, sprintu od 100 do 500 m w zależności od kategorii wiekowej i biegach długich między innymi w konkurencji na punkty. Zawodnicy okazali się bardzo dobrym przygotowaniem i obyło się bez przykrych w tym sporcie upadków. Do formy zawodników dostosowali się organizatorzy, którzy sprawnie przeprowadzili ponad 100 biegów. Wyniki sportowe, galerie zdjęć Wojciecha Przybyły dostępne są tutaj  oraz na stronie FB klubu kliknij.

Organizatorzy, czyli klub TUKS RST Roztocze już dziś zaprasza na zawody z okazji Dnia Dziecka w dniu 01.06 o godz. 16:00, a ostateczna decyzja zleży od pogody.

Imprezę wsparli Powiat Tomaszowski i Miasto Tomaszów Lubelski , a organizacyjne OSi R Tomasovia.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A