Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:06
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani dzięki szybkiej reakcji świadków

Dzięki obywatelskiej postawie świadków, z ruchu drogowego udało się wyeliminować dwóch nietrzeźwych kierowców.
Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani dzięki szybkiej reakcji świadków

Pierwsze zgłoszenie mundurowi otrzymali w środę (24.05) na terenie gm. Szczebrzeszyn, gdzie jezdnią poruszał się kierowca mając w organizmie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. O policyjnej interwencji informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło.

POSŁUCHAJ

Kolejnego nietrzeźwego kierowcę zatrzymano w czwartek (25.05) na ul. Lipskiej w Zamościu. Ile promili wykazał policyjny alkomat?
POSŁUCHAJ

Asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło poinformowała jakie konsekwencje karne grożą za jazdę pod wpływem alkoholu.
POSŁUCHAJ

Pamiętajmy, że jeśli podejrzewamy, iż autem może kierować nietrzeźwy kierowca powinniśmy jak najszybciej zadzwonić pod numer 997 lub 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A