Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:08
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Na szachistów czekają dwa wydarzenia, które zorganizowane zostaną w Zamościu.

Turniej Szachowy o Puchar Zamojskiego Klubu Szachowego odbędzie się w sobotę (03.06), a kolejna dwudniowa impreza to II Międzynarodowy Turniej Szachowy Zamość Chess Cup 2023, którą zaplanowano w dn. 17-18.06 (sobota, niedziela) na hali tenisowej OSiR w Zamościu.
Na szachistów czekają dwa wydarzenia, które zorganizowane zostaną w Zamościu.

Należy podkreślić, że w czwartek (25.05) w Warszawie zakończył  się Turniej Grand Chess Tour w szachach szybkich i błyskawicznych. Turnij wygrał wygrał Magnus Carlsen, prowadzący w rankingu Międzynarodowej Federacji Szachowej Norweg (24 pkt) wyprzedził o punkt naszego reprezentanta i zwycięzcę sprzed roku Jana-Krzysztofa Dudę. Na trzeciej pozycji uplasowali się ex aequo Amerykanin Wesley So i Francuz Maxime Vachier-Lagrave (po 21,5 pkt). Temu wyjątkowemu wydarzeniu, które miało miejsce w stolicy Polski miał przyjemność przyjrzeć się z bliska jako kibic Andrzej Czochra prezes Zamojskiego Klubu Szachowego, który w Zamościu prowadzi zajęcia szachowe w Młodzieżowym Domu Kultury.

POSŁUCHAJ

W turnieju w stolicy Polski wzięli udział zawodnicy ze światowej elity, w tym pięciu arcymistrzów z czołowej szóstki rankingu FIDE w szachach szybkich. To wydarzenie już za nami, a przed zawodnikami tej królewskiej gry Turniej Szachowy o Puchar Zamojskiego Klubu Szachowego. To wydarzenie odbędzie się w sobotę (03.06) w muzeum „Szachy Świata” w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu. Do zapisów na zbliżającą się wielkimi krokami imprezę sportową serdecznie zaprasza Andrzej Czochra.
POSŁUCHAJ

Wielkie wydarzenie czeka także na graczy z całej Polski, bo już w dn. 17-18.06 (sobota, niedziela) na hali tenisowej OSIR w Zamościu zapanowano II Międzynarodowy Turniej Szachowy Zamość Chess Cup 2023. O szczegółach tego turnieju dowiedzą się Państwo już wkrótce.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A