Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:39
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Radawa. „Zwalcz nudę, wybierz zdrowie”

Już w najbliższą niedzielę 28 maja br. w Ośrodku GOWiR w Radawie, w godz. od 12.00 do 17.00, odbędzie się piknik sportowo-ekologiczno-rodzinnego „Zwalcz nudę, wybierz zdrowie” w ramach projektu Fundacji Orlen „Moje miejsce na Ziemi”.
Radawa. „Zwalcz nudę, wybierz zdrowie”

Głównym celem tego projektu będzie zachęcenie dzieci oraz rodziców do aktywności fizycznej, do wspólnego spędzenia czasu na łonie natury poprzez aktywne uczestnictwo w spotkaniach i zabawach, a także upowszechnianie sportowego i zdrowego stylu życia, właściwe korzystanie z darów natury oraz wspólne motywowanie się do szeroko rozumianych działań proekologicznych.
Piknik będzie też znakomitą okazją do wspólnego świętowania Dnia Mamy oraz nadchodzącego Dnia Dziecka.

W programie przewiadziano m.in: zawody sportowe, konkursy plastyczne z nagrodami, strefę zabaw dla dzieci. Odbędzie się także wspólna akcja Lasów Państwowych i Państwowej Straży Pożarnej, w ramach której uczestnicy dowiedzą się jak troszczyć się o las, jak bezpiecznie się po nim poruszać i jak zachowywać się gdy na swojej trasie napotka się dzikie zwierze.


Główną atrakcją pikniku będzie spływ kajakowy rzeką Lubaczówka oraz gry, zabawy, konkursy i wspólne grillowanie.
Patronat honorowy nad piknikiem w Radawie objęła Teresa Pamuła – Poseł na Sejm RP. Natomiast Patronat Medialny sprawuje Katolickie Radio Zamość.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A