Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:41
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Festyn parafialny w Złojcu

W niedzielne popołudnie (28.05) w Złojcu odbył się parafialny festyn.
Festyn parafialny w Złojcu

Był okazją do integracji rodzin, znajomych i całej parafii. To propozycja do spędzenia ważnego dnia dla parafii w Złojcu, zaznacza proboszcz, ks. Sylwester Zwolak.

POSŁUCHAJ

Celem wydarzenia był przykład dobrej zabawy bez alkoholu.

POSŁUCHAJ

Uczestnicy festynu podkreślali wspaniałą atmosferę i dobrą organizację wydarzenia.

POSŁUCHAJ

Co najbardziej podobało się dzieciom?

POSŁUCHAJ

Festyn parafialny nie odbyłby się bez dużego zaangażowania wiernych, w tym rady parafialnej. W organizację wydarzenia włączył się m.in. Stanisław Turek.

POSŁUCHAJ

Wydarzenie miało charakter rodzinny. Doskonale wpisywało się w miniony Dzień Matki i zbliżający się Dzień Dziecka. Wśród wielu atrakcji nie zabrakło dobrego jedzenia i muzyki na żywo. Festyn rodzinny zorganizowała parafia pw. Chrystusa Króla w Złojcu m.in. przy wsparciu Gminy Nielisz.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Katarzyna 29.05.2023 17:45
Dzieci, młodzież i dorośli super się bawili. Świetna inicjatywa, fajna zabawa i integracja mieszkańców , pogoda dopisała . Czekamy na kolejne spotkania i zabawy ?

Katarzyna 29.05.2023 15:15
Super inicjatywa? integracja mieszkańców. Wspólna zabawa dla dzieci młodzieży i dorosłych. Dziękujemy ?

Aneta 29.05.2023 11:39
Super Zabawa była świetna, organizacja na wysokim poziomie, świetnie spędzony czas, oby częściej.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A