Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 15 października 2025 14:09
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama NAJSAMPIERW BYLO SLOWO

Dachowanie pojazdu w Sitańcu

Nietrzeźwi kierowcy stanowią ogromny problem i zagrożenie na polskich drogach.
Dachowanie pojazdu w Sitańcu

Autor: Fot. KMP w Zamościu

O tym, że jazda pod wpływem alkoholu jest niebezpieczna przekonał się kierowca, który mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu w niedzielę (28.05) w Sitańcu stracił panowanie nad samochodem i dachował. O tym zdarzeniu informuje asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Jak się okazało kierowca nie powinien wsiadać za kierownicę z dwóch powodów.
POSŁUCHAJ

Pamiętajmy, że jeśli podejrzewamy, iż autem może kierować nietrzeźwy kierowca powinniśmy jak najszybciej zadzwonić pod numer alarmowy 112. Warto dodać, że w zeszłym roku uczestnicy ruchu drogowego pod wpływem alkoholu byli sprawcami ponad 1700 wypadków, w których zginęły 220 osoby.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek PodkościelnyAutor komentarza: PielgrzymTreść komentarza: O miłosierdzie boże nad Polską. O skuteczna obronę polskich granic. O pokój w Polsce, na Ukrainie I na całym świecie. Za ks.prymasa polski. Amen.Data dodania komentarza: 10.09.2025, 22:55Źródło komentarza: 4.04.2017 parafia pw. św. Brata Alberta w ZamościuAutor komentarza: Grażyna Amrosz-ŁomnickaTreść komentarza: Fantastyczny pomysł, który już widać, że się sprawdził. Byłam częścią tych spotkań w dawnych czasach. Wspaniały powrót do tradycji roztoczańskich ognisk, który czyni ten region jeszcze atrakcyjniejszym. Brawo za pomysł i organizację dla Karoliny Kukiełka i wszystkich zaangażowanych! Cudnie było!Data dodania komentarza: 1.09.2025, 07:36Źródło komentarza: Śpiewanie na polanie w Górecku StarymAutor komentarza: NikolaTreść komentarza: 👍🏾Data dodania komentarza: 7.08.2025, 18:11Źródło komentarza: "Dzień Dobra Caritas 2025"Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani Roztocza