Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 00:58
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Za nami Niedziela Radiowa w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Horyszowie Polskim

W minioną niedzielę (28.05) Katolickie Radio Zamość w ramach tzw. Niedzieli Radiowej gościło w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Horyszowie Polskim.
Za nami Niedziela Radiowa w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Horyszowie Polskim

Msza św. transmitowana na antenie naszego radia miała miejsce o godz. 12:00. Przewodniczył jej proboszcz parafii ks. Krzysztof Radyk, zaś Słowo Boże wygłosił ks. Mariusz Pastuszak, dyrektor Zamiejscowego Studia Katolickiego Radia Zamość w Lubaczowie.

W homilii, nawiązując do obchodzonej Niedzieli Zesłania Ducha Świętego, zadał wszystkim obecnym na mszy św. ważne pytanie.

POSŁUCHAJ

Przypominamy, że rozmowy z ks. proboszczem, ks. wikariuszem oraz przedstawicielami parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Horyszowie Polskim są do odsłuchania na naszej stronie internetowej www.radiozamosc.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A