Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:23
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Event z okazji Dnia Dziecka w Zamościu

W sobotę (27.05) zamojski Rynek Wielki zgromadził całe rodziny ponieważ z okazji Dnia Dziecka zorganizowany został event ph. „Bądźmy jak dzieci".
Event z okazji Dnia Dziecka w Zamościu

Nie zabrakło muzyki, gier i zabaw oraz wielu, wielu innych atrakcji. Dla osób uwielbiających rywalizacje sportowe różne konkurencje przygotował zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

POSŁUCHAJ

W grach i zabawach sportowych wzięli udział bracia, którzy mieszkają na zamojskiej Starówce.
POSŁUCHAJ

W jednej ze stref „Pojazdy w akcji” można było wejść i zobaczyć wnętrze samochodu strażackiego, karetki, a także quady Rejonowego WOPR w Zamościu. Dużym powodzeniem cieszył się punkt przygotowany przez Komendę Miejską Policji w Zamościu. Największym zainteresowaniem cieszył się pies, ale można było także porozmawiać z mundurowymi o bezpieczeństwie.
POSŁUCHAJ

W Strefie „Taneczno – warsztatowej” przygotowane zostały różnego rodzaju animacje, gry i konkursy. Pokazy akrobatyczne wykonali zawodnicy z zamojskiego KS „Erka”.
POSŁUCHAJ

Zajęcia akrobatyczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a czy znajdą się wolne miejsca dla osób, które chciałyby dołączyć do szerokiego grona zawodników?
POSŁUCHAJ

KS „Erka” prowadzi zajęcia sportowe z: akrobatyki, tańca na szarfach oraz parkour. Ernest Gdula dodał, że niebawem, bo w czerwcu zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności podczas trzech zbliżających się wydarzeń.
POSŁUCHAJ

Podczas rodzinnego eventu wiele atrakcji przygotował także Dom Kultury w Zamościu.
POSŁUCHAJ

Zamojski Dom kultury jest organizatorem wielu imprez plenerowych, które odbędą się już niebawem. Jakie wydarzenia czekają na całe rodziny?
POSŁUCHAJ

Ostatnią z czterech stref była „ Kolorowa strefa food”. Dzieci mogły wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi, rysując kredą ma płycie zamojskiego Rynku Wielkiego swoje malunki. Event „Bądźmy jak dzieci" jest już za nami, ale w najbliższy czwartek (1.06) z okazji Dnia Dziecka OSiR zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia, które odbędą się na zamojskim basenie. Gry i zabawy z instruktorami pływania zorganizowane zostaną dla wszystkich chętnych w godz. 18.00-20.00, a wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Każde dziecko z okazji swojego święta otrzyma słodki upominek.
 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A