Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:32
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Ekologiczne warsztaty w Tomaszowie

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Tomaszowskiego realizuje program „Bądźmy ekologiczni…” z programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.
Ekologiczne warsztaty w Tomaszowie
Autor: Fot. Pixabay

W ramach projektu została zaplanowana konferencja o tym samym tytule, która skierowana jest do wszystkich mieszkańców powiatu tomaszowskiego, a szczególnie do dzieci szkół podstawowych. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty „Ekoporządki w moim domu”  o czym mówi Jarosław Korzeń prezes Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Tomaszowskiego.

POSŁUCHAJ

Celem konferencji, która odbędzie się 7 czerwca o godz. 12:00 jest promocja zachowań proekologicznych zachęcających do zmiany codziennych nawyków wpływających na ograniczenie emisji.

„Jako prezes Stowarzyszenia chciałbym aby młodzi ludzie wiedzieli skąd pochodzą poszczególne produkty, których używamy” zaznaczył Jarosław Korzeń.

POSŁUCHAJ

Katolickie Radio Zamość objęło patronat medialny nad konferencją „Bądźmy ekologiczni”, która odbędzie się w najbliższą środę (07.06).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A