Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 01:29
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Nabożeństwo pierwszosobotnie połączone z procesją różańcową w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu

Wspólnota Męskiego Różańca w Zamościu wraz ze swoim opiekunem ks. Waldemarem Szczepaniukiem zaprasza wszystkich chętnych, całe rodziny na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca połączone z procesją różańcową ulicami miasta w sobotę, 3 czerwca o godz. 9.00 do parafii p.w. św. Michała Archanioła w Zamościu.
Nabożeństwo pierwszosobotnie połączone z procesją różańcową w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu
Św. Jan Paweł II w homilii wygłoszonej w Fatimie w 1982 r. przypomniał aktualność orędzia fatimskiego w słowach: „Wezwanie Maryi nie jest jednorazowe. Jej apel musi być podejmowany z pokolenia na pokolenie, zgodnie z coraz nowymi znakami czasu. Trzeba do niego nieustannie powracać. Trzeba go podejmować wciąż na nowo". Mając na uwadze to pouczenie naszego wielkiego Rodaka zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi poprzez uczestnictwo w pierwszych sobotach miesiącach. Maryja w Fatimie gorąco zachęcała do tego nabożeństwa oraz podała dwa warunki nawrócenia Rosji. Pierwszym było poświęcenie przez papieża Rosji Jej Niepokalanemu Sercu, zaś drugim warunkiem była komunia święta wynagradzająca w pierwsze soboty miesiąca. Droga Siostro i drogi Bracie, jeśli zatem leży Ci na sercu prośba Matki Bożej oraz pokój na Ukrainie i w całej Europie prosimy nie pozostań obojętny na wezwanie naszej najlepszej Mamy, ale włącz się w nabożeństwo pierwszych sobót. Jeśli z różnych względów nie możesz dołączyć do nas w najbliższą sobotę w Zamościu, uczestnicz u siebie w parafii. Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Informacja nadesłana

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A