Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:17
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Trwają zapisy na Międzynarodowy Turniej Szachowy Zamość Chess Cup 2023

Dwudniowa impreza, czyli II Międzynarodowy Turniej Szachowy Zamość Chess Cup 2023 odbędzie się w dn. 17-18.06 (sobota, niedziela) na hali tenisowej OSIR w Zamościu.
Trwają zapisy na Międzynarodowy Turniej Szachowy Zamość Chess Cup 2023

Z wielką niecierpliwością na to wydarzenie czekają szachiści z całej Polski. Do zapisów na zbliżającą się wielkimi krokami imprezę sportową serdecznie zaprasza Andrzej Czochra prezes Zamojskiego Klubu Szachowego, który w Zamościu prowadzi zajęcia szachowe w Młodzieżowym Domu Kultury.

POSŁUCHAJ

W Międzynarodowym Turnieju Szachowym Zamość Chess Cup 2023 będą mogli wziąć udział wszyscy chętni.
POSŁUCHAJ

Podczas tego wydarzenia zaplanowano dwie imprezy towarzyszące. Drugiego dnia, bo w niedzielę (18.06) zawodnicy będą mogli zagrać podczas symultany szachowej z Katarzyną Krajewską.
POSŁUCHAJ

Wszyscy, którzy zagoszczą na turnieju będą mogli również obejrzeć wystawę.
POSŁUCHAJ

Zainteresowanie turniejem jest bardzo duże, bo swój udział potwierdzili już szachiści z Polski

POSŁUCHAJ

Andrzej Czochra dodał, że najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody finansowe.
POSŁUCHAJ

Szczegółowych informacji na temat tego wydarzenia udziela organizator Andrzej Czochra pod numerem telefonu: 606 966 403. Wszystkich szachistów serdecznie zachęcamy do zapisów.

  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A