Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 01:35
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Turniej szachowy, taniec, malarstwo - bogate Dni Tomaszowa

Dni Tomaszowa Lubelskiego rozpoczęły się 20 maja, a każdy dzień zaskakuje następnymi atrakcjami.
Turniej szachowy, taniec, malarstwo - bogate Dni Tomaszowa

30 maja w Parku Miejskim odbył się Turniej Szachowy o tytuł Najlepszego Szachisty w Tomaszowie Lubelskim, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych. Na zakończenie swoich sił na dużej szachownicy spróbował burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski oraz Przewodnicząca Rady Miasta Monika Pikuła. 

POSŁUCHAJ

Poza zawodami w Tomaszowie tego dnia odbył się plener malarski pod  hasłem "Roztocze sercem malowane, czyli maluj z artystą", które poprowadziła instruktor Tomaszowskiego Domu Kultury, Marzena Mazurek.

POSŁUCHAJ

Dzieci przyznały, że w ten sposób mogą spróbować swoich sił w sztuce.

POSŁUCHAJ

Na zakończenie w Parku Miejskim odbyły się także warsztaty taneczne z Zespołem Folklorystycznym Roztocze, który poprzez taniec i zabawy zachęcił do aktywności nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

POSŁUCHAJ

Dni Tomaszowa trwają, a finałowy koncert odbędzie się 4 czerwca na terenie OSiR Tomasovia, gdzie wystąpi Małe TGD, zespół Mesajah oraz Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A