Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:16
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Dzień Dziecka w Tomaszowie Lubelskim

Dzień Dziecka w Tomaszowie Lubelskim obchodzony był hucznie.
Dzień Dziecka w Tomaszowie Lubelskim

W Parku Miejskim władzę nad miastem przejęły dzieci, odbyła się Tomaszowska Kuźnia Talentów, dzieci brały udział w zawodach sportowych, zabawach z animatorem, skakały na "dmuchańcach" i mogły korzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji. O Dniu Dziecka w Tomaszowie Lubelskim powiedział burmistrz Miasta, Wojciech Żukowski. 

POSŁUCHAJ

Dzieci przyznały, że być dzieckiem, to najlepsza sprawa na świecie. A co chciałyby powiedzieć rodzicom?

POSŁUCHAJ

Podczas Dnia Dziecka PGKiM przygotowało stoisko, przy którym dzieci mogły wziąć udział w konkursach i testach o tematyce ekologicznej, a także dowiedzieć się czegoś więcej o segregacji śmieci. Ekologia jest ważna - zaakcentowała zastępca burmistrza Tomaszowa Lubelskiego, Renata Miziuk. 

POSŁUCHAJ

Dzień Dziecka nie skończył się jednak 1 czerwca i dzieci  mogły wziąć udział następnego dnia w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. To dobra zabawa - przyznał burmistrz Wojciech Żukowski. 

POSŁUCHAJ

Dzień Dziecka został zorganizowany w ramach Dni Tomaszowa. 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A