Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 01:30
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Biłgoraj. Razem możemy więcej

Piknik sportowo – rekreacyjny ‘Razem możemy więcej’, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Integracyjno-Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych ‘SIRON’, odbył się (03.06) już po raz 29. nad Zalewem Bojary.
Biłgoraj. Razem możemy więcej

W zawodach wziął udział m.in. Mirosław Litwińczuk z Hrubieszowa:

POSŁUCHAJ

Chcemy, aby osoby niepełnosprawne czuły się ważną i docenianą częścią społeczeństwa – tłumaczył Janusz Rosłan burmistrz Biłgoraja:

POSŁUCHAJ

Jako powiat staramy się w różnorodny sposób wspierać osoby niepełnosprawne – podkreślał Andrzej Łagożny, członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego:

POSŁUCHAJ

Uczestnicy wydarzenia wzięli udział w tzw. w "Kryterium asów", czyli przejeździe na wózkach inwalidzkich, biegu integracyjnym i konkurencjach sportowych. Dla najlepszych przygotowano okolicznościowe puchary oraz medale. Był także poczęstunek i zabawa przy muzyce.

Współorganizatorami wydarzenia byli: Urząd Miasta Biłgoraja, Starostwo Powiatowe i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A