Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 01:32
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Sukcesy zamojskich tenisistów

W weekend w dn. 3-4.06 na otwartych kortach KT Return Zamość rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów.
 Sukcesy zamojskich tenisistów

Na kortach przy ul. Studziennej 2 zmierzyli się zawodniczki i zawodnicy z naszego województwa. Piękny styl gry zaprezentowali reprezentanci zamojskiego klubu - Karolina Chwiejczak i Szymon Chmielewski, którzy w grach pojedynczych zostali zwycięzcami. Z kolei w meczach deblowych w kategorii dziewcząt wygrały reprezentantki KT Return Zamość Karolina Chwiejczak i Anna Michałowska, a w kategorii chłopców zwyciężyli Mikołaj Baszak z Górnika Łęczna i Szymon Chmielewski z zamojskiego klubu.

POSŁUCHAJ

W tym i przyszłym tygodniu na zamojskich kortach odbędą się dwa wielkie wydarzenia. W weekend w dn. 10-11.06 zorganizowany zostanie XV Memoriał dr Tomasza Teresińskiego, a w środę (14.06) cykl bezpłatnych zajęć dla maluszków zakończy Turniej dla Przedszkoli.
POSŁUCHAJ

W najbliższy weekend, bo w dn. 10-11.06 zorganizowany zostanie Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów, a będzie to XV Memoriał dr Tomasza Teresińskiego (szczegóły na poniższym plakacie). Cykl bezpłatnych zajęć dla maluszków w środę (14.06) zakończy Turniej dla Przedszkoli, a w dn. 24-25.06 odbędzie się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny XV Memoriał Zuzi Teresińskiej i Martynki Schütz.

W okresie wakacyjnym, a więc w lipcu i sierpniu KT Return Zamość zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatny cykl zajęć „Wakacje z rakietą”.

Po wakacjach na tenisistów czekają trzy wielkie wydarzenia. W dn. 2-3.09 odbędzie się Turniej Tenis 10, tydzień później, bo w dn. 8-10.09 obchodzić będziemy Jubileusz z okazji 30-lecia istnienia ZTT KT Return, a w dn. 23-24.09 zorganizowany zostanie V Memoriał Jerzego Osoby.


Szczegółowych informacji na temat zapisów na zajęcia oraz zbliżające się turnieje można uzyskać w biurze KT Return pod nr tel. (84) 639 58 25 lub 665 708 060.
Więcej o klubie kliknij
Wyniki z Mistrzostw Województwa Lubelskiego Juniorów kliknij


 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A