Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Turniej Tenisowy dla Przedszkoli dostarczył dzieciom wiele radości

KT „Return” Zamość prowadzi zajęcia z nauki i doskonalenia gry w tenisa dla wszystkich grup wiekowych. W lutym swoją przygodę z tenisem ziemnym rozpoczęły przedszkolaki w ramach bezpłatnych zajęć „Powszechna Nauka gry w Tenisa”.
Turniej Tenisowy dla Przedszkoli dostarczył dzieciom wiele radości

W środę (14.06) na hali widowiskowo-sportowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Turniej Tenisowy dla Przedszkoli. To wydarzenie podsumowało cykl bezpłatnych zajęć, na które raz w miesiącu uczęszczały przedszkolaki. Przybyłe dzieci i grono pedagogiczne serdecznie powitał Piotr Orzechowski, zastępca Prezydenta Miasta Zamość.

POSŁUCHAJ

Z myślą o maluchach przygotowano konkurencje sportowe oraz zorganizowano konkurs plastyczny o tematyce tenisa ziemnego.
POSŁUCHAJ
Łukasz Gajdecki, dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość przyznał, że najlepszym sposobem na rozpoczęcie dnia jest dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki ruchu
POSŁUCHAJ

Anna Smyk dodała, że celem zajęć było zachęcenie dzieci do gry w tenisa i udziału w bezpłatnych treningach „Wakacje z Rakietą”. Będą one realizowane w lipcu na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu.
POSŁUCHAJ

Zajęcia, które zorganizował KT Return Zamość dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych wrażeń.
POSŁUCHAJ

Podczas rywalizacji w poszczególnych konkurencjach na twarzach dzieci towarzyszył uśmiech i niesamowita radość.
POSŁUCHAJ

Na czym polegały treningi, które przez kilka miesięcy prowadzone były na kortach hali tenisowej zamojskiego OSiR powiedziały maluchy z Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Zamościu.
POSŁUCHAJ

Co dzieciom z Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Zamościu podobało się podczas zajęć najbardziej?
POSŁUCHAJ

Co zafascynowało dzieci podczas zajęć z trenerem?
POSŁUCHAJ

Przedszkolakom podobało się również rzucanie piłeczką do celu.
POSŁUCHAJ

Dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Zamościu polubiły doskonalenie techniki forhendu.
POSŁUCHAJ

Poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach sportowych dzieci nauczyły się współpracy w grupie.
POSŁUCHAJ

Dzieci podczas bezpłatnych zajęć nabyły podstawowe umiejętności techniczne, które przydatne są na kortach. Beata Kopaczewska serdecznie zachęca wszystkie dzieci do gry w tenisa ziemnego.
POSŁUCHAJ

Treningi z tenisa ziemnego są ogólnorozwojowe. Czy dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Zamościu wezmą udział w kolejnej edycji zajęć?
POSŁUCHAJ

Anna Smyk dodała, że w zbliżających się zajęciach „Wakacje z Rakietą” mogą uczestniczyć wszyscy chętni.
POSŁUCHAJ

Wakacyjne zajęcia są bezpłatne i odbędą się w dn. 3-28.07 na otwartych kortach przy zamojskim Parku Miejskim (szczegóły znajdują się na poniższym plakacie).
POSŁUCHAJ

Wszystkie dzieci, które rozpoczęły swoją sportową przygodę z KT Return Zamość mile widziane są na zajęciach. Zapisy i szczegółowe informacje na temat treningów udzielane są w biurze KT Return oraz telefonicznie pod nr (84) 639 58 25 lub 665 708 060.






 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani RoztoczaAutor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał Adamczuk