Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

35. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Już w ten weekend (30-06-02.07) setki wystawców z całej Polski. hodowcy zwierząt, najbardziej nowoczesne maszyny i urządzenia rolnicze zawitają do Sitna.
35. Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie zapraszają na 35. Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W programie wydarzenia znalazło się seminarium na temat pszczelarstwa, rozstrzygnięcie konkursu pod hasłem "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne", ale jak zawsze w centrum jest ocena zwierząt. 

Początek wystawy tradycyjnie został zaplanowany na piątek (01.07), ale jest on dniem wewnętrznej oceny zwierząt. Dalszy program wydarzenia przedstawia Grażyna Różycka, komisarz wystawy.

Ostatni dzień wystawy (03.07) rozpocznie się o godz. 9.00 Mszą świętą, sprawowaną przed pałacem w Sitnie.

Do udziału poza hodowcami zgłosiło się wielu wystawców, prezentujących swój asortyment związany z różnego rodzaju urządzeniami. W tym roku odwiedzający będą mogli także obejrzeć nietypowe zwierzęta, zapewniają Piotr Kuranc p.o. kierownika w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie oraz Grażyna Różycka, komisarz wystawy.

Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad 35. Wystawą Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie.

 

 



Podziel się
Oceń

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III