Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Akademia Mali Odkrywcy

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 2023 w Lubyczy Królewskiej

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu powiatu tomaszowskiego odbyły się 02.07.2023 r. na obiektach sportowych w Lubyczy Królewskiej.
Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 2023 w Lubyczy Królewskiej

Autor: st. kpt. Artur Kaczkowski

Źródło: https://straz-tomaszowlubelski.idsl.pl/powiatowe-zawody-sportowo-pozarnicze-2023/

Jednostki Ochotniczych Straży Pożarny powiatu tomaszowskiego spotkały się w Lubyczy Królewskiej na powiatowych zawodach sportowo - pożarniczych.  Dwadzieścia drużyn męskich oraz cztery drużyny kobiece rywalizowały w trzech konkurencjach: musztra pożarnicza, sztafeta 7x50 m z przeszkodami oraz "ćwiczenia bojowe".

Zawody zorganizowane zostały przez: Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim, Powiat Tomaszowski, Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz miasto Lubycza Królewska.

Wśród licznie zgromadzonej i gromko dopingującej publiczności znaleźli się również: Poseł na Sejm RP Tomasz Zieliński, Starosta Tomaszowski Henryk Karwan, Komendant Powiatowy PSP w Tomaszowie Lubelskim st. bryg. Mirosław Michoński, Prezes Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Tomaszowie Lubelskim dh Stanisław Kielech, Wójtowie, Burmistrzowie miast i gmin powiatu tomaszowskiego. 

O potrzebie organizacji zawodów oraz o sytuacji ochotniczych straży pożarnych na terenie powiatu tomaszowskiego mówi Starosta Tomaszowski:

Wyniki rozegranych konkurencji:

Musztra pożarnicza:

OSP ULÓW - drużyna kobieca

OSP Łaszczówka - drużyna męska

Klasyfikacja generalna zawodów:

Drużyny kobiece:

  1. OSP Zadnoga
  2. OSP Tarnoszyn
  3. OSP Czermno
  4. OSP Ulów

Drużyny męskie:

  1. OSP Tarnoszyn
  2. OSP Zadnoga
  3. OSP Wierszczyca
  4. OSP Telatyn II
  5. OSP Źwiartow
  6. OSP Szczepiatyn
  7. OSP Majdan Górny
  8. OSP Lubycza Królewska
  9. OSP Łaszczówka
  10. OSP Radków
  11. OSP Bełżec I
  12. OSP Susiec
  13. OSP Werechanie
  14. OSP Bełżec II
  15. OSP Gródek
  16. OSP Wieprzów
  17. OSP Ruda Żurawiecka
  18. OSP Czermno
  19. OSP Dęby
  20. OSP Ulhówek

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek Podkościelny