Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama naNOVO

XXIV Święto Sportu Powiatu Tomaszowskiego w Chodywańcach

Po raz dwudziesty czwarty mieszkańcy powiatu tomaszowskiego rywalizowali w czasie powiatowego święta sportu, w tym roku gospodarzem imprezy była Gmina Jarczów.
Kliknij aby odtworzyć

23 lipca 2023 r. w Chodywańcach (Gmina Jarczów) odbyła się dwudziesta czwarta edycja powiatowego święta sportu.

W wydarzeniu uczestniczył Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP:

Podczas zawodów uczestnicy rywalizowali o zwycięstwo w różnych konkurencjach, tj. piłka nożna, piłka siatkowa, corn hole, rzut lotką, rzut podkową:

O wynikach zawodów mówi Henryk Karwan Starosta Tomaszowski:

Organizatorami wydarzenia byli: Powiat Tomaszowski, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Tomaszowie Lubelskim, Gmina Jarczów.

Klasyfikacja końcowa gmin:

1 miejsce Gmina Jarczów – 357 pkt.

2 miejsce Gmina Rachanie – 345 pkt.

3 miejsce Gmina Bełżec – 270 pkt.

4 miejsce Gmina Łaszczów – 205 pkt.

5 miejsce Gmina Telatyn 191 pkt.

6 miejsce Gmina Tyszowce 184 pkt.

7 miejsce Gmina Krynice 80 pkt.

8 miejsce Gmina Ulhówek 57 pkt.

9 miejsce Gmina Lubycza Królewska 17 pkt.

10 miejsce Gmina Tarnawatka 12 pkt.

Cztery najlepsze gminy reprezentować będą powiat na Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Bełżycach 30.07.2023 r.

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III