Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HOSPICJUM SANTA GALLA 1,5%

Podpisanie umowy na renowację HOSiR

"Poprawa infrastruktury sportowo rekreacyjnej na terenie Hrubieszowa, w tym rozszerzanie funkcji Ośrodka Sportu i Rekreacji". To nazwa zadania, którego umowa na realizację została podpisana w poniedziałek (31.07) przez burmistrz Hrubieszowa oraz dyrektora zarządzającego firmy, która zrealizuje to zadanie.
Podpisanie umowy na renowację HOSiR

Wartość podpisanej umowy to ponad 17 mln zł, z czego blisko 13 mln samorząd pozyskał z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. O zmianach jakie czekają HOSiR mówi burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska. 

Dotychczas Miasto Hrubieszów wypożyczało lodowisko w sezonie zimowym. Zadanie to obejmuje również sfinalizowanie zakupu własnego lodowiska sztucznego o powierzchni 600 m2.

Potrzebę renowacji obiektu podkreśla przewodniczący Miejskiej Rady Sportu Artur Kern.

Liczymy na to, że komfort trenowania znacznie się poprawi zaznacza Wioletta Krawczuk prezes Zarządu Unii Hrubieszów.

Czas realizacji inwestycji to 36 miesięcy, jednak wykonawca przewiduję wcześniejsze oddanie obiektu Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do użytkowania.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”