Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Kolejna akcja poboru krwi w Gminie Zamość

Samorząd Gminy Zamość, Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Przy Urzędzie Gminy Zamość wraz z zamojskim oddziałem terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zapraszają już w najbliższą niedzielę (06.08) na kolejną akcję poboru krwi w Gminie Zamość.
Kolejna akcja poboru krwi w Gminie Zamość

Tym razem akcja odbywa się pod hasłem „Rodzinne oddawanie krwi” zaznacza Maria Juszczak-Sowińska, prezes Stowarzyszenia.

Sekretarz Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Przy Urzędzie Gminy Zamość, Bartłomiej Pikuziński zapewnia, że o bezpieczeństwo wszystkich osób, które zdecydują się podzielić tym cennym darem jakim jest krew zadba wykwalifikowany personel medyczny.

Dla każdego dawcy przewidziany jest zestaw gadżetów, posiłek regeneracyjny, regionalne słodkości, roślina ozdobna w ramach akcji sadzenia roślin „Zazieleńmy Naszą Gminę”, a także moc nagród do wylosowania. Pozostałe atrakcje przewidziane na tę akcję poboru krwi, która odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Mokrem przybliża Maria Juszczak-Sowińska.

Przypomnijmy, kolejna otwarta akcja poboru krwi w Gminie Zamość odbędzie się w niedzielę (06.08) w świetlicy wiejskiej w Mokrem i potrwa od godz. 8:00 do 14:00.


Podziel się

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. Budzyńskiego