Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 23 września 2023 15:30
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Kolejna akcja poboru krwi w Gminie Zamość

Samorząd Gminy Zamość, Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Przy Urzędzie Gminy Zamość wraz z zamojskim oddziałem terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zapraszają już w najbliższą niedzielę (06.08) na kolejną akcję poboru krwi w Gminie Zamość.
Kolejna akcja poboru krwi w Gminie Zamość

Tym razem akcja odbywa się pod hasłem „Rodzinne oddawanie krwi” zaznacza Maria Juszczak-Sowińska, prezes Stowarzyszenia.

Sekretarz Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Przy Urzędzie Gminy Zamość, Bartłomiej Pikuziński zapewnia, że o bezpieczeństwo wszystkich osób, które zdecydują się podzielić tym cennym darem jakim jest krew zadba wykwalifikowany personel medyczny.

Dla każdego dawcy przewidziany jest zestaw gadżetów, posiłek regeneracyjny, regionalne słodkości, roślina ozdobna w ramach akcji sadzenia roślin „Zazieleńmy Naszą Gminę”, a także moc nagród do wylosowania. Pozostałe atrakcje przewidziane na tę akcję poboru krwi, która odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Mokrem przybliża Maria Juszczak-Sowińska.

Przypomnijmy, kolejna otwarta akcja poboru krwi w Gminie Zamość odbędzie się w niedzielę (06.08) w świetlicy wiejskiej w Mokrem i potrwa od godz. 8:00 do 14:00.


Podziel się