Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Siódmy dzień pielgrzymowania na Jasną Górę

Pielgrzymi z 41. Pieszej Pielgrzymi Zamojsko-Lubaczowskiej na Jasną Górę rozpoczęli dziś siódmy dzień przemierzania Maryjnego szlaku.
fot. pielgrzymka.info

Trzy grupy pielgrzymkowe spotkały się na porannej mszy św. w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Osieku, której przewodniczył ks. Roman Karpowicz, przewodnik grupy św. Stanisława.

Słowo Boże wygłosił ojciec duchowny pielgrzymki, ks. Mariusz Skakuj, który w nawiązaniu do dzisiejszej Ewangelii zwrócił uwagę na to jak my postrzegamy Boga.

Jak relacjonuje korespondentka Katolickiego Radia Zamość, Joanna Suszko, dzisiaj pielgrzymi dotrą do Staszowa.

Zapraszamy do słuchania Studia Pielgrzymkowego w dwóch odsłonach: od godz. 15:00 i od 17:00. Przypominamy, że w programie jest wspólna modlitwa, konferencje i relacje z trasy pielgrzymki. Wszystkie szczegóły dotyczące pielgrzymki znajdą Państwo na stronie www.pielgrzymka.info

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. Budzyńskiego