Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 04:33
Reklama Zamojska Fundacja Kapitału Społecznego

Zawodnicy Agrosu przygotowują się do Mistrzostw Świata w Budapeszcie

Lekkoatleci z KS Agros Zamość studiują i trenują w różnych miastach Polski, ale łączy ich jeden klub. Siłą i determinacją w dążeniu do celu udowadniają, że poprzez treningi w sporcie można osiągnąć bardzo dużo.
Zawodnicy Agrosu przygotowują się do Mistrzostw Świata w Budapeszcie

Źródło: Fot. Agros Zamość

Podczas zbliżających się XIX Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata, które w dn. 19-27.08 odbędą się w Budapeszcie nasze miasto będą reprezentować: Monika Romaszko (sztafeta 4x100m), Aleksandra Śmiech (rzut młotem) i Dominik Kopeć (100m, sztafeta 4x100m). O sukcesach naszych zawodników powiedział Konrad Firek, prezes zamojskiego Agrosu. 

Na jakich obiektach trenują obecnie nasi reprezentanci, którzy wystartują w sierpniowych Mistrzostwach Świata? 

Co warto dodać reprezentanci Polski podczas letniej Uniwersjady w Chinach, która odbyła się w dn. 28.07 – 8.08 wywalczyli 43 medale (15 złotych, 16 srebrnych oraz 12 brązowych), co dało Polsce piąte miejsce w klasyfikacji medalowej. Dwa medale srebrny i brązowy zdobyły przedstawicielki KS Agros Zamość – Aleksandra Śmiech i Monika Romaszko.

Zawodnikom KS Agros Zamość gratulujemy i życzymy udanych startów Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu