Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 23 września 2023 11:04
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

11. Zamojski Festiwal Filmowy pn. „ Spotkania z Historią”

21 różnorodnych filmów o tematyce historycznej, spotkania z wybitnymi twórcami filmowymi, retro-bajki oraz gala finałowa. To tylko niektóre z punktów 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego pn. „Spotkania z Historią”.
11. Zamojski Festiwal Filmowy pn. „ Spotkania z Historią”

 Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, który w tym roku rozpocznie się w najbliższy czwartek (17.08) i potrwa do soboty (19.08). Na Festiwal zaprasza dyrektor CKF w Zamościu, Andrzej Bubeła.

Festiwal „Spotkania z historią” to przede wszystkim najnowsze filmy dokumentalne o tematyce historycznej. Repertuar przybliża Andrzej Bubeła.

Podczas wydarzenia także, najmłodsi znajdą coś dla siebie. Organizatorzy przewidzieli dwa poranki dla dzieci pn. „Retro-bajki dla małych i dużych”, podczas których będzie można obejrzeć takie bajki jak „Katarynka”, „Zaczarowany ołówek”, „Kot Filemon”, „Gapiszon” i „Miś uszatek”. Festiwal zakończy gala finałowa, która odbędzie się w sobotę (19.08) o godz. 20:00 na Rynku Wielkim.

Przypomnijmy 11. Zamojski Festiwal Filmowy pn. „ Spotkania z Historią”, rozpoczyna się w 17 sierpnia. Wstęp na wszystkie seanse filmowe wynosi 6 zł. Bilety dostępne są w sprzedaży w kasach kina. Dodajmy, że Katolickie Radio Zamość sprawuje nad festiwalem patronat medialny.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze