Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

11. Zamojski Festiwal Filmowy pn. „ Spotkania z Historią”

21 różnorodnych filmów o tematyce historycznej, spotkania z wybitnymi twórcami filmowymi, retro-bajki oraz gala finałowa. To tylko niektóre z punktów 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego pn. „Spotkania z Historią”.
11. Zamojski Festiwal Filmowy pn. „ Spotkania z Historią”

 Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, który w tym roku rozpocznie się w najbliższy czwartek (17.08) i potrwa do soboty (19.08). Na Festiwal zaprasza dyrektor CKF w Zamościu, Andrzej Bubeła.

Festiwal „Spotkania z historią” to przede wszystkim najnowsze filmy dokumentalne o tematyce historycznej. Repertuar przybliża Andrzej Bubeła.

Podczas wydarzenia także, najmłodsi znajdą coś dla siebie. Organizatorzy przewidzieli dwa poranki dla dzieci pn. „Retro-bajki dla małych i dużych”, podczas których będzie można obejrzeć takie bajki jak „Katarynka”, „Zaczarowany ołówek”, „Kot Filemon”, „Gapiszon” i „Miś uszatek”. Festiwal zakończy gala finałowa, która odbędzie się w sobotę (19.08) o godz. 20:00 na Rynku Wielkim.

Przypomnijmy 11. Zamojski Festiwal Filmowy pn. „ Spotkania z Historią”, rozpoczyna się w 17 sierpnia. Wstęp na wszystkie seanse filmowe wynosi 6 zł. Bilety dostępne są w sprzedaży w kasach kina. Dodajmy, że Katolickie Radio Zamość sprawuje nad festiwalem patronat medialny.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM