Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 23 września 2023 09:05
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym. Uwaga na utrudnienia w ruchu w gminie Adamów

W dn. 16-17.08 (środa, czwartek) zorganizowane zostaną Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym. Utrudnienia w ruchu wystąpią w gminie Adamów, gdzie przez dwa dni trwania wyścigu zawodnicy będą zmagać się z czasem.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym. Uwaga na utrudnienia w ruchu w gminie Adamów

W tej rywalizacji udział wezmą kolarze z województw lubelskiego i podlaskiego. Pierwszego dnia wydarzenia w środę (16.08) w godz. 11.00 – 12.30 indywidualny wyścig poprowadzi przez miejscowości Suchowola – Feliksówka. Natomiast w godzinach popołudniowych (17.00 – 18.30) zawodnicy wystartują z Suchowoli do Rachodoszcz. Podczas tych rywalizacji droga dla kierowców będzie nieprzejezdna. Z kolei drugiego dnia w czwartek (17.08) o godz. 10.00 zawody rozgrywane będą ze startu wspólnego, gdzie wystąpią ograniczenia w ruchu. O zbliżającym się wydarzeniu sportowym informuje Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość. 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym to dwudniowe wydarzenie. Konrad Firek apeluje do kierowców o zachowanie czujności na jadących kolarzy. 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym wyłonią najlepszych zawodników województwa lubelskiego i podlaskiego. Zawodnikom życzymy szerokości na drodze i bezpiecznego dotarcia do mety. Do kierowców apelujemy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń osób uprawnionych do kierowania ruchem.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze