Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym. Uwaga na utrudnienia w ruchu w gminie Adamów

W dn. 16-17.08 (środa, czwartek) zorganizowane zostaną Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym. Utrudnienia w ruchu wystąpią w gminie Adamów, gdzie przez dwa dni trwania wyścigu zawodnicy będą zmagać się z czasem.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym. Uwaga na utrudnienia w ruchu w gminie Adamów

W tej rywalizacji udział wezmą kolarze z województw lubelskiego i podlaskiego. Pierwszego dnia wydarzenia w środę (16.08) w godz. 11.00 – 12.30 indywidualny wyścig poprowadzi przez miejscowości Suchowola – Feliksówka. Natomiast w godzinach popołudniowych (17.00 – 18.30) zawodnicy wystartują z Suchowoli do Rachodoszcz. Podczas tych rywalizacji droga dla kierowców będzie nieprzejezdna. Z kolei drugiego dnia w czwartek (17.08) o godz. 10.00 zawody rozgrywane będą ze startu wspólnego, gdzie wystąpią ograniczenia w ruchu. O zbliżającym się wydarzeniu sportowym informuje Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość. 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym to dwudniowe wydarzenie. Konrad Firek apeluje do kierowców o zachowanie czujności na jadących kolarzy. 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym wyłonią najlepszych zawodników województwa lubelskiego i podlaskiego. Zawodnikom życzymy szerokości na drodze i bezpiecznego dotarcia do mety. Do kierowców apelujemy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń osób uprawnionych do kierowania ruchem.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa