Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 23 września 2023 16:40
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Zamojska kryta pływalnia jest zamknięta, jakie prace są wykonywane?

Główny budynek oraz obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu są remontowane.
Zamojska kryta pływalnia jest zamknięta, jakie prace są wykonywane?

 Na czas termomodernizacji biura administracyjne z głównego budynku zostały przeniesione do siedziby Klubu Seniora z Wigorem OSiR, który znajduje się obok hali tenisowej. Prace remontowe prowadzone są m.in.: na korytarzach, w szatniach, łazienkach oraz innych pomieszczeniach sportowych i hotelowych. Na kiedy przewidziane jest zakończenie tych prac poinformował Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.

W tym tygodniu, bo poniedziałek (21.08) rozpoczął się także drugi etap prac termomodernizacyjnych w budynku krytej pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu. W zakończonym pierwszym etapie wykonanych prac wymienione zostały okna, a na zewnętrznej elewacji budynku zamontowane zostały panele fotowoltaiczne. Przeprowadzone prace w tym zakresie pozwolą zmniejszyć koszty związane z wydatkami na energię elektryczną. Czego dotyczą bieżące prace wykonywane na obiekcie basenu?

Prace remontowe prowadzone są również na stadionie, gdzie pierwszy etap zadania dotyczy prac rozbiórkowych. Stadion jest wielkim placem budowy, gdzie przy pomocy maszyn gąsienicowych wyburzona została korona stadionu i aktualnie prowadzone są prace ziemne. Po przebudowie stadionu na bieżni i murawie będą mogli trenować: lekkoatleci, piłkarze i inni zawodnicy. W okresie wakacyjnym wszyscy chętni mogą również korzystać z innych obiektów OSiR m.in.: zalewu, wielofunkcyjnej hali tenisowej, hali widowiskowo -sportowej, siłowni, sali mat, a także boisk do piłki nożnej i siatkówki plażowej, które zlokalizowane są przy ul. Królowej Jadwigi 8 oraz przy zalewie.

Do zakończenia wakacji pozostało jeszcze kilkanaście dni. Na czas remontu zamojskiej krytej pływalni zachęcamy do korzystania z miejskiego kąpieliska wodnego, które znajduje się za Rotundą. Bezpieczeństwa osób przebywających w wodzie strzegą codziennie w godz. 10.00 -18.00 ratownicy WOPR. W naszym regionie dostępne są także inne strzeżone kąpieliska, z których możemy korzystać bezpłatnie w: Krasnobrodzie, Majdanie Sopockim, Nieliszu i Zwierzyńcu. 
 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze