Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 23 września 2023 16:23
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Cykl warsztatów tanecznych oraz muzyczno - wokalnych dla mieszkańców Gminy Lubycza Królewska

Projekt to realizacja cyklu warsztatów tanecznych oraz muzyczno - wokalnych dla mieszkańców Gminy Lubycza Królewska gdzie główną rolę odgrywa taniec, muzyka i śpiew.
  • Źródło: Informacja nadesłana
fot. Lubycza Królewska

„Cykl warsztatów tanecznych oraz muzyczno - wokalnych dla mieszkańców Gminy Lubycza Królewska.”

Patronat honorowy objął Burmistrz Lubyczy Królewskiej Marek Łuszczyński.

Skierowany jest do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. To wyjątkowa okazja do spotkania się w gronie osób, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i stworzyć coś niesamowitego w przyjaznej i twórczej atmosferze. Realizacja warsztatów wpłynie na rozwój osobisty oraz na integrację społeczną, uczestnicy po zrealizowaniu warsztatów nabędą nowe umiejętności praktyczne i artystyczne oraz dodatkowe kompetencję społeczne.

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów, która posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć.

Koordynatorem zadania jest pan dr Marcin Bochenek - nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu Tańca Filii Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, choreograf i kierownik artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca Podlasie. Instruktor tańca oraz wykładowca kursów kwalifikacyjnych i studiów podyplomowych. Od 2022 roku dr Marcin Bochenek pełni funkcję  V- ce Przewodniczącego Polskiej Sekcji CIOFF® Międzynarodowej Rady

Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej (Conseil International des Organisations de Festivals de Folklore et d'Arts Traditionnels CIOFF®) organizacji, która od początku swojego istnienia jest członkiem UNESCO, obecnie na statusie oficjalnej partnerskiej organizacji pozarządowej.

Projekt ma na celu nabycie umiejętności praktycznych, poznanie stylów tańca, umuzykalnienie uczestników, uwrażliwienie na sztukę oraz rozwój umiejętności ruchowych i wokalnych, tym samym zwiększając szanse rozwojowe i życiowe uczestników. Realizacja warsztatów tworzy możliwości pełniejszej integracji większym grupom społecznym, rozwój muzycznych zdolności, umiejętności, pogłębienie wrażliwość na piękno tańca i muzyki.

Instruktorzy warsztatów tanecznych:

Marcin Bochenek

Gabriela Kołodziej

 

Instruktorzy warsztatów muzyczno – wokalnych:

Anna Czuchaj-Seńko

Michał Dziki

Katarzyna Maziarczyk-Dziki

Dominika Sawiak

 

Warsztaty są bezpłatne.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze