Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Narol. Arts of Narol. Kierunek na sztukę

W dniach od 7 do 10 września br. 2023 w Centrum Koncertowo – Wystawienniczym w Narolu ma miejsce szósta odsłona festiwalu Arts of Narol.
Narol. Arts of Narol. Kierunek na sztukę

To wydarzenie cykliczne realizowane początkowo we współpracy z fundacją Pro Academia Narolense, która była jego pomysłodawcą, a obecnie przez Gminny Ośrodek Kultury w Narolu. Formuła festiwalu zakładała organizację wydarzeń z zakresu kultury dworskiej, plebejskiej i sakralnej. Dotychczas podczas festiwalu można było zobaczyć polskie gwiazdy wielkiego formatu, mówi Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu, Gabriela Kołodziej:

W ramach tegorocznego festiwalu Arts of Narol również pojawią się znane osoby świata muzyki, dodaje Pani Dyrektor:

Także weekend zapowiada się szlagierowo już od soboty.

Wszystkie koncerty w ramach festiwalu Arts of Narol. Kierunek na sztukę rozpoczynają się o godz. 20.00. 
Katolickie Radio Zamość objęło Patronatem Medialnym to wydarzenie muzyczne.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A