Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 03:36
Reklama Zamojska Fundacja Kapitału Społecznego

Nowiny Horynieckie. VI Leśny Bieg do Źródeł

W Nowinach Horynieckich w Gminie Horyniec Zdrój, 17 września, odbędzie się VI Leśny Bieg do Źródeł.
Nowiny Horynieckie. VI Leśny Bieg do Źródeł

To sportowe wydarzenie co roku gromadzi wielu biegaczy i chodziarzy z całego regionu. Atutem tego Biegu, jak potwierdzają uczestnicy, jest atrakcyjne miejsce startu i leśna trasa. Będzie można wystartować na dystansach 5 i 12 kilometrów, mówi organizator i zawodnik Klubu Nordic Walking Spring Horyniec Zdrój, Danuta Kurdybacha:

Biuro zawodów będzie otwarte już od godz. 8.00, a o godz. 10.00 wystartują zawodnicy. VI Leśny Bieg do Źródeł został dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. A do jego współorganizatorów należą Nadleśnictwo Lubaczów, Gmina Horyniec Zdrój i OSP KSRG Horyniec Zdrój.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu