Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 23 września 2023 17:15
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Przed nami uroczystość 30-lecia ZTT KT Return Zamość

Na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w najbliższy piątek (15.09) o godz. 16.00 odbędzie jubileuszowa uroczystość z okazji 30-lecia ZTT KT Return Zamość. W tym wyjątkowym wydarzeniu wezmą udział zaproszeni goście i zawodnicy.
Przed nami uroczystość 30-lecia ZTT KT Return Zamość

Z okazji 30-lecia ZTT KT Return Zamość w najbliższy weekend, bo w dn. 16-17.09 na otwartych kortach KT Return Zamość przy ul. Studziennej 2 zorganizowany zostanie jubileuszowy turniej tenisowy. Pierwszego dnia turnieju w sobotę (16.09) o godz. 9.00 zaplanowano rozgrywki dla dzieci i młodzieży, a w niedzielę (17.09) o tej samej godzinie w turnieju zagrają dorośli. 

W KT Return Zamość chętnie trenują: dzieci, młodzież i dorośli. W okresie zimowym treningi odbywają się na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8, a wczesną wiosną rozgrywki prowadzone są na zewnętrznych kortach przy ul. Studziennej 2. Osoby, które trenują już kilka lat pod okiem trenerów prezentują wysoki poziom sportowy ponieważ warunki do gry w tenisa są bardzo dobre, a zajęcia prowadzone są w małych grupach.

Partnerem wydarzenia są Miasto Zamość i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. 

Wszystkim: trenerom, zawodnikom, kibicom i sympatykom tenisa tworzącym ZT TKT Return Zamość życzymy dużo powodzenia. Niech kolejne lata obfitują w  sportowe sukcesy. 


W dn. 23-24.09 na kortach w Zamościu zorganizowany zostanie V Memoriał Jerzego Osoby kliknij 
Szczegółowych informacji na temat zapisów na zajęcia oraz zbliżające się turnieje można uzyskać w biurze KT Return pod nr tel. (84) 639 58 25 lub 665 708 060.
Więcej o klubie kliknij
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze