Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 01:13
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Niedziela Radiowa w parafii Deszkowice

W najbliższą niedzielę (17.09) Katolickie Radio Zamość w ramach tzw. Niedzieli Radiowej odwiedzi parafię pw. św. Maksymiliana Kolbego w Deszkowicach.
Niedziela Radiowa w parafii Deszkowice
Autor: Diecezja Zamojsko-Lubaczowska

Parafia Deszkowice została erygowana 12 kwietnia 1999 r. przez obecnego bpa seniora diecezji zamojsko lubaczowskiej, Jana Śrutwę. Proboszczem parafii jest ks. Grzegorz Kopczyński.

Dodajmy, że Mszę św. z kościoła pw. św. Maksymiliana Kolbego w Deszkowicach będziemy transmitować na naszej antenie w najbliższą niedzielę (17.09) o godz. 11.00.

Mszy świętej będzie przewodniczył proboszcz parafii, ks. Grzegorz Kopczyński, natomiast homilię wygłosi współpracujący z naszym radiem ks. Marek Mazurek.

Rozmowy z ks. proboszczem a także przedstawicielami parafii będą mogli Państwo wysłuchać w najbliższą niedzielę o godz. 17.05. Powtórka rozmów na naszej antenie (18.09) o godz.13.10.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A