Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Dom Pomocy Społecznej w Lubaczowie

Akademia Piłkarska K.S. Hetman Zamość zagra z Juventusem

Piłkarze Akademii Piłkarskiej K.S. Hetman Zamość w przyszły weekend w dn. 22-24.09 wezmą udział w międzynarodowym wydarzeniu Pro – Turniejach Super Cup, które odbędą się w Licheniu Starym.
Akademia Piłkarska K.S. Hetman Zamość zagra z Juventusem

Drużyna rocznika 2014 prowadzona przez trenera Rafała Turczyna pojedzie do Lichenia Starego na Pro – Turnieje Super Cup. Tam piłkarze swoje umiejętności: taktyczne, motoryczne i technikę gry będą mogli sprawdzić rywalizując z renomowanymi akademiami z Polski i z zagranicy. O tym wydarzeniu powiedział jeden z trenerów Akademii Hetman Zamość Rafał Turczyn 

Zawodnicy Hetmana w grupie B zmierzą się z włoskim Juventusem Turyn, Pogonią Szczecin oraz FC Wrocław Academy. Jak wyglądają przygotowania piłkarzy do tych rozgrywek? 

Reprezentanci zamojskiego Hetmana mają na swoich kontach liczne osiągnięcia sportowe. Rafał Turczyn dodał, że będzie to prestiżowy turniej. 

Rafał Turczyn dodał, że Pro – Turnieje Super Cup to wydarzenie na wysokim poziomie organizacyjnym. Udział w rozgrywkach tak wielkiej rangi to dla zamojskich piłkarzy duże wyróżnienie. Będą mogli oni sprawdzić swoje sportowe umiejętności na tle innych drużyn i zrealizować założone cele.
 

Warto zaznaczyć, że zawodnicy wyróżniający się na boisku zaangażowaniem i ciężką pracą mają możliwość szkolenia w innych klubach ekstraklasy.

Którzy zawodnicy Hetmana zostali dostrzeżeni przez Raków Częstochowa? 

Pro – Turnieje Super Cup odbędą się w przyszły weekend w dn. 22-24.09 w Licheniu Starym. Piłkarzom Hetmana życzymy powodzenia i dużo celnych bramek.

Serię rozgrywek Pro – Turniejów będzie można śledzić na stronie internetowej kliknij

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze