Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 30 września 2023 02:18
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Akademia Piłkarska K.S. Hetman Zamość zagra z Juventusem

Piłkarze Akademii Piłkarskiej K.S. Hetman Zamość w przyszły weekend w dn. 22-24.09 wezmą udział w międzynarodowym wydarzeniu Pro – Turniejach Super Cup, które odbędą się w Licheniu Starym.
Akademia Piłkarska K.S. Hetman Zamość zagra z Juventusem

Drużyna rocznika 2014 prowadzona przez trenera Rafała Turczyna pojedzie do Lichenia Starego na Pro – Turnieje Super Cup. Tam piłkarze swoje umiejętności: taktyczne, motoryczne i technikę gry będą mogli sprawdzić rywalizując z renomowanymi akademiami z Polski i z zagranicy. O tym wydarzeniu powiedział jeden z trenerów Akademii Hetman Zamość Rafał Turczyn 

Zawodnicy Hetmana w grupie B zmierzą się z włoskim Juventusem Turyn, Pogonią Szczecin oraz FC Wrocław Academy. Jak wyglądają przygotowania piłkarzy do tych rozgrywek? 

Reprezentanci zamojskiego Hetmana mają na swoich kontach liczne osiągnięcia sportowe. Rafał Turczyn dodał, że będzie to prestiżowy turniej. 

Rafał Turczyn dodał, że Pro – Turnieje Super Cup to wydarzenie na wysokim poziomie organizacyjnym. Udział w rozgrywkach tak wielkiej rangi to dla zamojskich piłkarzy duże wyróżnienie. Będą mogli oni sprawdzić swoje sportowe umiejętności na tle innych drużyn i zrealizować założone cele.
 

Warto zaznaczyć, że zawodnicy wyróżniający się na boisku zaangażowaniem i ciężką pracą mają możliwość szkolenia w innych klubach ekstraklasy.

Którzy zawodnicy Hetmana zostali dostrzeżeni przez Raków Częstochowa? 

Pro – Turnieje Super Cup odbędą się w przyszły weekend w dn. 22-24.09 w Licheniu Starym. Piłkarzom Hetmana życzymy powodzenia i dużo celnych bramek.

Serię rozgrywek Pro – Turniejów będzie można śledzić na stronie internetowej kliknij

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A