Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SIG Zamość

Biłgoraj. Koncert „Słuchając ludzi”

W kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbył się (16.09) koncert ph. „Słuchając ludzi” poświęcony osobie Papieża Polaka i jego nauczaniu, które nam pozostawił. W koncercie wystąpili znani artyści: Janusz Radek, Sonia Maselik i Adam Kalinowski.
Biłgoraj. Koncert „Słuchając ludzi”

Papież Jan Paweł II był człowiekiem ekumenizmu – zaznaczał w rozmowie Janusz Radek, polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych:

Bardzo mocno utożsamiam się z wartościami, które głosił św. Jan Paweł II – tłumaczyła Sonia Maselik, wokalistka popowa, kompozytorka, autorka tekstów i finalistka „Szansy na sukces”:

Biłgoraj był jednym z ośmiu miejscowości województwa lubelskiego, jakie znalazły się na trasie koncertu. Kolejne koncert będą miał miejsce w Hrubieszowie (30.09), w zamojskiej Katedrze (01.10), a także w Chełmie i Krasnymstawie. Inicjatorem wydarzenia jest Ryszard Madziar, działacz społeczny, manager i polityk.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu