Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 19:26
Reklama SADEX

Jubileusz 30-lecia ZTT KT Return Zamość

Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return w piątek (15.09) na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji obchodził jubileusz 30-lecia działalności.
Jubileusz 30-lecia ZTT KT Return Zamość

Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return powstał 30 grudnia 1993 roku z inicjatywy redaktora Janusza Kawałko, który dziś pełni funkcję honorowego prezesa klubu. Na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu znajduje się siedem oświetlonych kortów, gdzie w okresie letnim radość z gry w tenisa czerpie liczne grono tenisistów. W okresie jesienno - zimowym treningi odbywają się na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. W klubie panuje rodzinna i ciepła atmosfera, gdzie zasad i nauki gry mogą nauczyć się już nie tylko dzieci i młodzież, ale także osoby dorosłe. Indywidualne i grupowe zajęcia na kortach prowadzi czterech trenerów: Piotr Podkościelny, Jerzy Pędzierski, Artur Orłowski i Daniel Gniaź. Z okazji jubileuszu 30-lecia ZTT KT Return w piątek (15.09) na hali tenisowej OSiR odbyło się uroczyste podsumowanie działalności oraz dotychczasowych osiągnięć i sukcesów sportowych. Na wydarzenie licznie przybyli zaproszeni goście: władze miasta, przedstawiciele Polskiego Związku Tenisowego, członkowie zarządów klubów sportowych, prezesi, trenerzy, działacze, członkowie i zawodnicy KT Return oraz sympatycy tenisa.

Początki powstania Klubu przypomniała Anna Smyk, prezes ZTT KT Return. 

W klubie trenują: dzieci, młodzież i dorośli, którzy na swoich kontach mają liczne osiągnięcia sportowe.

Serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu w imieniu prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka złożył Łukasz Gajdecki, dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość.

W imieniu prezesa Polskiego Związku Tenisowego Dariusza Łukaszewskiego, gratulacje za działalność i osiągnięcia złożył członek Zarządu PZT Marcin Kowal.

Z ramienia Zarządu Miejskiego Klubu Tenisowego Stalowa Wola serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę złożyli dyrektor sportowy Włodzimierz Pikulski i wiceprezes Agata Soja-Krzysztoń. 

Serdeczne podziękowania za udział w zajęciach dla maluchów złożyła delegacja reprezentująca grono pedagogiczne z zamojskich przedszkoli. 

Podsumowując wydarzenie Anna Smyk podkreśliła, że przybyli na uroczystość zaszczytni goście zostali nagrodzeni: pamiątkowymi statuetkami, medalami i upominkami. 

Na zakończenie gali goście zostali zaproszeni na pyszny jubileuszowy tort. Wydarzenie z okazji 30-lecia ZTT KT Return Zamość trwało trzy dni. Na kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu w sobotę (16.09) zorganizowany został tenisowy turniej dla dzieci i młodzieży, a w niedzielę (17.09) w rozgrywkach wzięli udział dorośli. Partnerami wydarzenia byli Miasto Zamość i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. 

Wszystkim: trenerom, zawodnikom i sympatykom tenisa tworzącym ZTT KT Return Zamość życzymy dużo powodzenia. Niech kolejne lata obfitują w sportowe sukcesy. 

Więcej o klubie i zapisach na zajęcia indywidualne i grupowe kliknij

Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy RETURN Zamość
ul. Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość
(84) 639 58 25
[email protected]

Korty tenisowe
ul. Studzienna 2, 22-400 Zamość
665 708 060

 

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu