Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kulturą połączeni w Suścu zapraszają na rajdy i piknik

W sobotę 23 września, w parku im. Sylwestra Chęcińskiego w Suścu, odbędzie się piknik rodzinny podsumowujący historyczne połączenie w projekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu z 11 partnerami, działającymi na terenie gminy.
Kulturą połączeni w Suścu zapraszają na rajdy i piknik

Już w najbliższą sobotę 23 września, w parku im. Sylwestra Chęcińskiego w Suścu, odbędzie się piknik rodzinny podsumowujący historyczne połączenie w projekcie Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu z aż 11 partnerami - instytucjami, formacjami działającymi na terenie gminy. 

O projekcie mówi Joanna Kowalczuk dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu:

Uczestnicy projektu przeszli cykl szkoleń związanych z budowaniem zespołu, w tym komunikacji wewnętrznej oraz kultury organizacyjnej instytucji, o efektach tej pracy opowiadają przedstawiciele formacji biorących udział w przedsięwzięciu:

Partnerami biorącymi udział w projekcie są: Stowarzyszenie "Nasza Gmina Susiec", Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy, Sołectwo Wólka Łosiniecka, 29. DH "Bursztynowy Szlak" z Majdanu Sopockiego, KGW "Perełki Roztoczańskie" z Oseredka, Zespół "Grabowiczanki", Klub Seniora z Gminy Susiec, Zespół Szkół Publicznych w Suścu, Spółdzielnia Socjalna "Arka" w Suścu oraz Zespół "Sopocka nuta", którego przedstawicielka Kamila Sobolewska opowiada o atrakcjach zaplanowanych na sobotni piknik:

O projekcie oraz współpracy między pokoleniowej rozmawiamy z przewodniczącą Klubu Seniora:

Projekt "To my wszyscy tworzymy kulturę" dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury Plus" edycja 2023.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A