Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Czeki dla gminy Lubycza Królewska, Jarczów i Telatyn

Fundusze rządowe na przebudowę dróg i ciągów pieszych oraz modernizację budynków użyteczności publicznej
Czeki dla gminy Lubycza Królewska, Jarczów i Telatyn

Autor: Łukasz Kot

W miejscowości Żurawce Osada (20.09.2023 r.) przekazano czeki z ,,Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych - edycja szósta PGR" dla Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim na przebudowę drogi powiatowej w miejscowościach Chodywańce i Żurawce Osada oraz dla Gminy Lubycza Królewska na przebudowę dróg i ciągów pieszych w miejscowościach popegeerowskich na terenie gminy. Czeki staroście tomaszowskiemu Henrykowi Karwanowi i burmistrzowi Lubyczy Królewskiej Markowi Łuszczyńskiemu przekazał poseł Tomasz Zieliński.

Starosta tomaszowski Henryk Karwan cieszy się że pozyskane pieniądze pozwolą na zakończenie wcześniej rozpoczętej inwestycji.

Z sołtysem miejscowości Żurawce Osada Witoldem Posikatą o remoncie prowadzącej przez centrum wioski drogi rozmawiał Łukasz Kot.

Również w miejscowości Ulhówek na ręce wójta gminy Łukasza Kłębka przekazano czek na modernizację kotłowni osiedlowej. 

 Kotłownia osiedlowa w Ulhówku przejdzie generalny remont.

W Szkole Podstawowej im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie przekazano laptopy wszystkim czwartoklasistom. 

Dzięki laptopom dzieci będą podnosić swoje kompetencje informatyczne - podkreśla poseł Tomasz Zieliński, który wręczał uczniom sprzęt komputerowy.

W Telatynie przekazano także czek na termomodernizację budynków użyteczności publicznej - Ośrodka Zdrowia. Czek na ręce wójta Gminy Telatyn Dariusza Kozłowskiego przekazał poseł Tomasz Zieliński.

Swojego zadowolenia nie krył Dariusz Kozłowski wójt Gminy Telatyn.

Ośrodek Zdrowia w Telatynie wymagał modernizacji podkreśla jedna z mieszkanek.

VI edycja Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych dedykowana jest samorządom, w których funkcjonowały tzw. PGR-y. Do gmin i powiatów trafi łącznie 4,5 mld zł na realizację ponad 2000 inwestycji. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A