Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 17:37
Reklama

Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza

Z początkiem nowego roku formacyjnego ceremoniarze, ministranci oraz lektorzy z diecezji zamojsko-lubaczowskiej zgromadzili się w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie na diecezjalnej pielgrzymce Liturgicznej Służby Ołtarza.
Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza

Uczestników pielgrzymki przywitał ks. Sebastian Koper, diecezjalny duszpasterz LSO, a następnie ks. Andrzej Łopocki wikariusz krasnobrodzkiej parafii przybliżył historię miejsce w którym się zgromadzili.

Za wstawiennictwem Matki Bożej chcemy dziś zanurzyć się w Słowie Bożym zaznaczył w głoszonej konferencji ks. Michał Grela, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Gozdowie.

Mszy św. o godz. 11:00 transmitowanej na naszej antenie przewodniczył bp diecezjalny Marian Rojek, który w głoszonym Słowie Bożym zwrócił się do członków LSO diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Uczestnicy pielgrzymki w rozmowie zdradzili czego oczekują po tym spotkaniu.

Spotkanie zakończył wspólny poczęstunek. Kolejna diecezjalna pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza odbyła się w sobotę (23.09) w parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie w zakładce ‘Z diecezji’ znajdą Państwo fotogalerię zdjęć z pielgrzymki LSO.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A