Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 17:38
Reklama

15-lecie Klubu Seniora we Frampolu

Klub Seniora „Kwiaty Jesieni” we Frampolu obchodzi w tym roku 15-lecie swojej działalności. Uroczystości jubileuszowe odbyły się w sobotnie popołudnie, 23 września w zajeździe we Frampolu.
15-lecie Klubu Seniora we Frampolu

Klub Seniora to całe moje życie – mówiła w rozmowie prezes „Kwiatów Jesieni”, Zofia Dubiel:

Działamy na wielu polach – tłumaczył kierownik klubu, Roman Dubiel:

Działalność seniorów w gminie Frampol dostrzega i docenia Józef Rudy, burmistrz Frampola:

Seniorzy są ważną częścią powiatu biłgorajskiego – zaznaczał Andrzej Szarlip, starosta biłgorajski:

Świętowanie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu seniorów, następnie zostało przedstawione sprawozdanie z działalności klubu ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich 5 lat. Z artystycznymi prezentacjami wystąpili gospodarze wydarzenia oraz przybyli goście m.in. z Biłgoraja i z Kraśnika. Nie zabrakło również okolicznościowych wystąpień, życzeń i gratulacji dla jubilatów. Uroczystość zakończyła zabawa taneczna i wspólne biesiadowanie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A