Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia świętuje setną rocznicę powstania

W dniach 22 - 24 września Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia świętował setną rocznicę powstania.
Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia świętuje setną rocznicę powstania

Ostatni weekend obfitował w wiele sportowych emocji. W piątkowe popołudnie meczem o mistrzostwo IV ligi, pomiędzy TKS Tomasovią i Górnikiem II Łęczna, rozpoczęły się obchody setnej rocznicy powstania Tomaszowskiego Klubu Sportowego Tomasovia. 

W sobotę odbyła się msza święta w intencji członków klubu, a następnie byli i obecni działacze TKS-u spotkali się w sali Tomaszowskiego Domu Kultury na uroczystej gali. Był to czas na spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi i wspomnienia:

Gala 100-lecia była okazją do wręczenia odznaczeń resortowych i związkowych, wśród nich było to najważniejsze:

Setna rocznica powstania to idealna okazja do poznania historii klubu, z tego też powodu wydana została monografia klubu, publikację można zakupić w Ośrodku Sportu i Rekreacji Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim.

Zapraszamy do wysłuchania audycji samorządowej dotyczącej 100-lecia klubu w najbliższą sobotę.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A