Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Memoriał Jerzego Osoby. „Wszyscy byli Jego przyjaciółmi”

V Memoriał Jerzego Osoby zgromadził na zamojskich kortach zawodników z: Warszawy, Krakowa, Rzeszowa czy Stalowej Woli.
Memoriał Jerzego Osoby. „Wszyscy byli Jego przyjaciółmi”

Na kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu w weekend (23-24.09) odbył się Memoriał Jerzego Osoby. Zawodników, którzy pokonali setki kilometrów drogi, by uczcić pamięć Jerzego Osoby serdecznie powitali sędzia turnieju Jerzy Romański i prezes ZTT KT Return Zamość Anna Smyk.

Memoriał Jerzego Osoby połączył zawodników z terenu całej Polski, którzy zdecydowali się wziąć udział w grach pojedynczych i deblowych.

Jerzy Osoba kochał sport. Uprawiał różne dyscypliny, a mając sześćdziesiąt dwa lata powrócił do gry w tenisa. Do ogólnopolskich turniejów przygotowywał się na otwartych kortach, a w sezonie zimowym trenował na hali OSiR. 

Anna Smyk podkreśliła, że to co wyróżniało Jerzego Osobę to niespotykane cechy charakteru. Do szerokiego grona klubowych graczy dołączyła także jego wnuczka, która potwierdziła chęć uczestnictwa w treningach. 

Jerzy Osoba techniki gry w tenisa nauczył się sam, a jego taktykę gry chwalili inni koledzy. Mając pasję do gry w tenisa udowodnił, że aby dobrze grać na korcie potrzebne są tylko chęci.

W turnieju wziął udział zawodnik pochodzący z naszych okolic.

Uczestnik turnieju zdradził, że w tenisa gra już półtora roku, ale w ostatnim czasie dołączył do KT Return, by trenować pod okiem trenera.

Kolejny klubowy zawodnik zdecydował się wziąć udział w turnieju, by sprawdzić swoje umiejętności.

Zawodnik jest członkiem KT Return ponieważ systematycznie uczęszcza na treningi. 

Maciej Bortacki dodał, że w tenisa ziemnego gra także jego tato, który zaszczepił w nim sportową pasję. 

Maciej Bortacki przyznał, że stara się brać udział w tenisowych rozgrywkach. 

Drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej zajął zawodnik, który do Zamościa przyjechał z województwa podkarpackiego. 

Anna Smyk dodała, że w najbliższych tenisowych rozgrywkach zagrają juniorzy, a w listopadzie zorganizowany zostanie turniej charytatywny ph. "Gramy dla Eli" (szczegóły na poniższych plakatach). 

W finansową pomoc zaangażują się tenisiści, którzy potwierdzili udział w charytatywnym turnieju. 


Podczas tenisowych rozgrywek pogoda była zmienna. Tenisistom towarzyszyło słońce z przelotnymi opadami deszczu, ale atmosfera była gorąca. Wszystkim zawodnikom, którzy zdecydowali się wziąć udział w turnieju goszcząc na zamojskich kortach serdecznie gratulujemy. 

Memoriał Jerzego Osoby WYNIKI Kliknij 

Osoby zainteresowane udziałem w zbliżającym się charytatywnym turnieju  mogą zgłosić swój udział w biurze KT Return Zamość lub telefonicznie pod nr 84 639 58 25. 

Więcej o zapisach do klubu Kliknij 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A