Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 18:08
Reklama

W jedności siła - piknik charytatywny w Grabowicy

W niedzielę 24 września 2023 roku w Grabowicy (gm. Susiec) odbył się piknik charytatywny dla Dariusza Byry - strażaka poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym.
W jedności siła - piknik charytatywny w Grabowicy

W niedzielę 24 września w Grabowicy w gminie Susiec odbył się piknik charytatywny zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Zespół "Grabowiczanki" z Grabowicy:

Obecny na pikniku Henryk Karwan Starosta Tomaszowski opowiada o wypadku, któremu uległ pan Dariusz i dziękuje tym, którzy angażują się w organizację pomocy:

O tym, jak wzajemnie wspierają się mieszkańcy Grabowicy i gminy Susiec opowiada Zbgniew Naklicki Wójt Gminy Susiec:

Lokalne zespoły, straże i koła gospodyń połączyły siły i wspólnie walczą o zebranie jak największej ilości funduszy, by zapewnić jak najdłuższą możliwość rehabilitacji poszkodowanego strażaka, o tym dlaczego działają, mówią przedstawiciele tych organizacji:

W formalnym ogarnięciu zbiórek od samego początku, nieodpłatnie pomaga Fundacja Parasol Roztocza:

Wioletta Kozyra podkreśla, że pomoc fundacji jest całkowicie bezpłatna i wszystkie środki, które trafiają do niej są przekazywane do konkretnej osoby, na konkretną pomoc:

Na niedzielnym pikniku charytatywnym zebrano kwotę pozwalającą na opłacenie dwóch kolejnych turnusów rehabilitacji pana Dariusza, organizatorzy są bardzo wdzięczni za otwarte serca i tak wielką pomoc i zapowiadają kolejne akcje, by ich sąsiad mógł wrócić do nich, do swojej rodziny.

Katolickie Radio Zamość objęło patronatem medialnym to wydarzenie.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A