Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Duża trójka" w Tomaszowie ma ekopracownię

Ekopracownia odnawialnych źródeł energii powstała w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, w poniedziałek 25 września odbyło się uroczyste otwarcie pracowni.
"Duża trójka" w Tomaszowie ma ekopracownię

Autor: Agnieszka Piela

Ekopracownia odnawialnych źródeł energii powstała w Szkole Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim, dzięki wygranej w konkursie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej szkoła otrzymała dofinansowanie na jej wyposażenie:

25 września 2023 r. odbyło się oficjalne otwarcie nowej pracowni:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansował utworzenie i wyposażenie ekopracowni w większej części, brakującą kwotę dołożyło Miasto Tomaszów Lubelski, o tej inwestycji w młodzież mówi Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski:

W ekopracowni będą realizowane nie tylko lekcje  z podstawy programowej, ale także zajęcia pozalekcyjne czy warsztaty związane z ochroną środowiska. Przewodniczący samorządu uczniowskiego nie kryje zadowolenia, że jego szkoła, jako pierwsza w mieście ma takie miejsce:

Całkowity koszt inwestycji to ponad 87 tys. zł.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A