Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

"Wszystko... jest liczbą" wystawa interaktywna w tomaszowskim muzeum.

Do zasmakowania w liczbach zaprasza Muzeum Regionalne im. dra Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, gdzie od 27 września br. można zobaczyć wystawę interaktywną "Wszystko...jest liczbą".
"Wszystko... jest liczbą" wystawa interaktywna w tomaszowskim muzeum.

Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie po raz trzeci przygotowało wystawę interaktywną, tym razem mogą ją zobaczyć mieszkańcy naszego regionu w Muzeum Regionalnym im. dra Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim.

O tym czym jest wystawa "Wszystko...jest liczbą" i dlaczego powstała, mówi pomysłodawca projektu doktor Maciej Kluza z Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie:

Aby przekonać się, że matematyka jest wszędzie i nie jest tak straszna jak ją malują wystarczy odwiedzić tomaszowskie muzeum:

Celem projektu „Wszystko… jest liczbą" jest popularyzowanie matematyki, ukazanie, że matematyka towarzyszy nam we wszystkich aspektach naszego życia.

W tę podróż, do świata liczb, mogą się państwo wybrać już od dzisiaj (27.09.) w godzinach otwarcia Muzeum.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A