Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę z sądowym zakazem jazdy

Służba pełniona w Policji nigdy nie kończy się w momencie zdjęcia munduru. Udowodnił to dzielnicowy z komendy w Krasnymstawie, który w czasie wolnym od służby zatrzymał kierującego motorowerem.
Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę z sądowym zakazem jazdy

Źródło: Fot. KPP Krasnystaw

W poniedziałek (25.09) policjant zauważył motorower, którego kierowca znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Mężczyzna poruszał się ulicami Krasnegostawu przewożąc troje pasażerów. Po zatrzymaniu kierowcy okazało się, iż był on nie tylko nietrzeźwy, ale nie stosował się również do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, narażając na niebezpieczeństwo pasażerów. O policyjnej interwencji wobec motorowerzysty informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie st. sierż. Anna Chuszcza.

Jaka kara grozi zatrzymanemu mężczyźnie? 

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze. Jeśli podejrzewamy, iż pojazdem mechanicznym może kierować nietrzeźwy kierowca powinniśmy zareagować dzwoniąc pod numer alarmowy 112. W ten prosty sposób możemy przyczynić się do wyeliminowania z ruchu kierowcy, który stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie i pasażerów, ale przede wszystkim dla innych uczestników ruchu drogowego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A