Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 04:14
Reklama SIG Zamość

Kradzież portfeli w Zamościu

W niedzielę, 24 września 2023 roku na terenie giełdy towarowej w miejscowości Mokre ujęty został sprawca kradzieży portfela.
Kradzież portfeli w Zamościu

Autor: Pixabay

W rozmowie z policjantami kobieta, która ujęła złodzieja powiedziała, że w czasie rozładowywania towaru z samochodu zauważyła, że nieznany jej mężczyzna odchodzi od jej pojazdu, trzymając w ręku torebkę.

O dalszym przebiegu zdarzenia informuje asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiłło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjanci realizujący czynności w tej sprawie ustalili, że zatrzymany jest zamieszany również w inne kradzieże m.in. portfeli z damskich torebek, których dokonał w bieżącym miesiącu i pod koniec minionego.

45 - latek usłyszał łącznie 9 zarzutów. Odpowie za kradzieże i kradzieże z włamaniem na konto bankowe 74 - latki po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń elektronicznych i dokonaniu płatności skradzioną kartą.

Podejrzewanemu grozi surowa kara, ponieważ odpowie w warunkach recydywy.

Po zarzutach 45 - latek trafił do zakładu karnego. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy Lublin Zachód, celem odbycia kilkunastu dni zastępczej kary aresztu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu