Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Kradzież portfeli w Zamościu

W niedzielę, 24 września 2023 roku na terenie giełdy towarowej w miejscowości Mokre ujęty został sprawca kradzieży portfela.
Kradzież portfeli w Zamościu

Autor: Pixabay

W rozmowie z policjantami kobieta, która ujęła złodzieja powiedziała, że w czasie rozładowywania towaru z samochodu zauważyła, że nieznany jej mężczyzna odchodzi od jej pojazdu, trzymając w ręku torebkę.

O dalszym przebiegu zdarzenia informuje asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiłło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjanci realizujący czynności w tej sprawie ustalili, że zatrzymany jest zamieszany również w inne kradzieże m.in. portfeli z damskich torebek, których dokonał w bieżącym miesiącu i pod koniec minionego.

45 - latek usłyszał łącznie 9 zarzutów. Odpowie za kradzieże i kradzieże z włamaniem na konto bankowe 74 - latki po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń elektronicznych i dokonaniu płatności skradzioną kartą.

Podejrzewanemu grozi surowa kara, ponieważ odpowie w warunkach recydywy.

Po zarzutach 45 - latek trafił do zakładu karnego. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy Lublin Zachód, celem odbycia kilkunastu dni zastępczej kary aresztu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A