Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Podsumowanie konferencji "Między informacją a dezinformacją"

W Tomaszowie Lubelskim w dniach 25 - 26 września 2023 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja "Między informacją a dezinformacją".
Podsumowanie konferencji "Między informacją a dezinformacją"

Dobiegła końca międzynarodowa konferencja "Między informacją a dezinformacją" zorganizowana w Tomaszowie Lubelskim przez Stowarzyszenie Nowoczesność i Tradycja, Powiat Tomaszowski oraz Klub Europy Karpat w Tomaszowie Lubelskim, którego prezes i jednocześnie poseł na sejm RP Tomasz Zieliński tak podsumowuje to dwudniowe wydarzenie:

Już można powiedzieć, że konferencja przynosi efekty, w najbliższych dniach młodzież z tomaszowskiego liceum będzie mogła uczestniczyć w warsztatach, o których opowiada poseł Zieliński:

Drugi dzień konferencji swoją obecnością zaszczyciła Ambasador Węgier, która mówi o relacji Polski i Węgier, która zauważa że cały świat ma problemy z dezinformacją i że ogromną rolą rodziców jest nauczenie młodego pokolenia rozpoznawania prawdy:

Jeden z wtorkowych paneli dyskusyjnych prowadził Henryk Karwan - Starosta Tomaszowski zauważa, że problem dezinformacji jest coraz powszechniejszy i trzeba nauczyć się weryfikować docierające informacje:

"Musimy wiedzieć, że trzeba korzystać ze sprawdzonych źródeł..." mówi prowadzący konferencję Jarosław Korzeń Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego:

Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP, który jest pomysłodawcą konferencji zaznacza, że to dwudniowe spotkanie otworzyło w naszym kraju pewną dyskusję:

Przypomnijmy tylko, że konferencja "Między informacją a dezinformacją" odbyła się w Tomaszowie Lubelskim w dniach od 25 do 26 września br., a patronat medialny nad tym wydarzeniem objęło Katolickie Radio Zamość.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A