Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 18:05
Reklama

Charytatywny Turniej Tenisowy „ Gramy dla Eli ”

Fundacja Smeczem w raka oraz Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return zapraszają na Charytatywny Turniej Tenisowy „ Gramy dla Eli ”
Charytatywny Turniej Tenisowy „ Gramy dla Eli ”

Tenisowe rozgrywki odbędą się w sobotę (04.11) na kortach hali tenisowej OSiR przy ul Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Mecze zaplanowano na godz. 15.00, a wcześniej odbędzie się weryfikacja zgłoszonych zawodników i losowanie par. Do udziału w charytatywnym turnieju serdecznie zaprasza Anna Smyk, prezes ZTT KT Return. 

Ela, dla której zorganizowany zostanie turniej to mieszkanka Zamościa, nauczycielka. Choruje na rzadko występujący u kobiet nowotwór złośliwy. Ela przeszła skomplikowaną operację co jednak nie jest końcem leczenia, gdyż nowotwór rozprzestrzenił się do węzłów chłonnych i istnieje ryzyko powstania dalszych przerzutów do innych części ciała. Jedynym ratunkiem dla Eli jest pobranie 12 dawek leku, który nie jest refundowany, a koszt terapii to 240 tys. złotych. Dodatkowo niezwykle liczy się czas, od którego zależy powodzenie terapii. 

Szczegóły tego wydarzenia przybliżyła Anna Jackowska, wiceprezes fundacji Smeczem w Raka.

Kto może wziąć udział w rozgrywkach? Turniej otwarty jest dla wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności. Podczas imprezy gracze podzieleni będą na poziom zaawansowania, ale w rozgrywkach będą mogły wziąć udział także osoby, które chcą nauczyć się gry w tenisa.  Podczas turnieju zaplanowano gry deblowe / mieszane na czas, co zapewni rozegranie sporej ilości spotkań w krótkim czasie. Zgłoszenia przyjmowane będą do osiągnięcia maksymalnej ilości zgłoszeń. Jeśli ktoś nie ma partnera zadbają o to organizatorzy. Należy tylko zgłosić się na wydarzenie dzwoniąc lub wysyłając SMS-a pod numer tel. 515 293 814.  Anna Jackowska tłumaczy jak wyglądają zapisy.

Podczas turnieju prowadzona będzie licytacja na rzecz chorej Eli.

Szczegóły na temat zapisów do turnieju Kliknij 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A