Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Otwarcie szkoły rodzenia w Tomaszowie Lubelskim

Świetna wiadomość dla przyszłych rodziców z powiatu tomaszowskiego, od 3 października mogą pod okiem profesjonalistów przygotować się do jednego z najważniejszych momentów w ich życiu - narodzin dziecka.
Otwarcie szkoły rodzenia w Tomaszowie Lubelskim

W nowym miejscu, w nowej odsłonie, oficjalnie i praktycznie reaktywowano szkołę rodzenia w Tomaszowie Lubelskim. Już od dzisiaj (03.10.2023) szóstka przyszłych mam wraz z partnerami rozpocznie zajęcia w ponownie otwartej szkole.

Ważność istnienia tej instytucji podkreśla Tomasz Zieliński Poseł na Sejm RP:

Dzięki współpracy szpitala z powiatem tomaszowskim szkoła rodzenia otrzymała nową lokalizację - w budynku dawnego internatu Zespołu Szkół Techniczno - Motoryzacyjnych, Jarosław Korzeń Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego ma nadzieję, że placówka będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem:

Dariusz Gałecki Dyrektor SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim, a jednocześnie położnik podkreśla pozytywny wpływ uczestnictwa w zajęciach przyszłych rodziców:

O radości z wykonywanego zawodu oraz o mentalnym wpływie szkoły na młodych rodziców mówi położna z tomaszowskiego szpitala:

Przypomnijmy tylko, że nowo otwarta szkoła rodzenia już działa, znajduje się w budynku Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej przy ul. Siwa Dolina 2 w Tomaszowie Lubelskim, a zajęcia są bezpłatne.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A