Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

„Działania Blokadowe 2023”

Na terenie powiatu tomaszowskiego prowadzone były „Działania Blokadowe 2023”
„Działania Blokadowe 2023”

Źródło: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Napad na konwój z pieniędzmi i ucieczka napastników to scenariusz ćwiczeń pościgowo – blokadowych przeprowadzonych na terenie powiatu tomaszowskiego. W Kolonii Łaszczówka policjanci doskonalili umiejętności w zakresie reagowania w sytuacjach szczególnych zagrożeń oraz sytuacjach kryzysowych. Scenariusz przeprowadzonych ćwiczeń to napad na konwój z pieniędzmi i ucieczka napastników.  Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim mł. asp. Małgorzata Pawłowska zdradziła, że do działań blokadowych wykorzystano drogową kolczatkę.

Kolczatka drogowa, jaka została użyta podczas policyjnych ćwiczeń umożliwia kontrolowanie ruchu na terenie dróg publicznych, wewnętrznych oraz terenów prywatnych. Kolczatka uruchamiana jest automatycznie. Dodatkowo spełnia funkcję progu zwalniającego co ułatwia kontrolowanie i kierowanie ruchem na zabezpieczanym terenie. Kolce uruchamiane są automatycznie za pomocą panelu sterowania, a ich włączenie zajmuje mniej niż sekundę.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A